Громадська організація "ТЕЙВАЗ"
Про нас

ГО "ТЕЙВАЗ" зареєстрована в січні 2017 року.

Організацію, створено колективом однодумців, з метою захисту прав і свобод, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних та задоволення інших потреб в установленому законом порядку. За основу взято Указ Президента України №580 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки».

ГО "ТЕЙВАЗ" об’єднали зусилля разом з громадськими організаціями подібного спрямування, а саме з ГО «Терен», ГО «Рось», ГО «Кремінь», ГО «Лелеки» та ГО «Військово-патріотичний центр "Захист Вітчизни"», та започаткували акцію "Всеукраїнський національно-патріотичного марафон", який стартував з міста Вінниці 16 листопада 2016 року » з метою втілення в життя Указу Президента України № 580/2015 від 13 жовтня 2015 року «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 — 2020 роки». До нього мають змогу приєднатися всі бажаючі. Це не політизований рух молоді, що втілює в життя державну програму та згуртовує однодумців, для побудови світлого майбутнього та створення нормальних умов життя.

Подорожуючи по містах та селах Вінниччини знайомимо молодь з минулим українського народу, його досягненнями та успіхами. На власному прикладі демонструємо переваги здорового способу життя. Організовуємо спортивні секції, туристичні походи, змагання, виступи художньої самодіяльності та організовуємо дозвілля. Знайомимо з видатними людьми, учасниками Великої Вітчизняної війни та АТО. Прививаємо любов і бережливість до природи, ознайомлюючи з основами екологічної науки.
Ознайомлюємо з основами здорового способу життя та розвитку резервних можливостей людського організму. На власному досвіді демонструючи його переваги.
Зона  його впливу ГО "ТЕЙВАЗ" розповсюджується, згідно розподілу між учасниками "Всеукраїнського марафону", на  Жмеринський, Барськи, Шаргородський, Тиврівський райони.
Відповідно до рішення комісії Вінницької Обласної цільової соціальної програми національно-патріотчиного виховання на 2017 — 2020 роки, затвердженої рішенням сесії обласної Ради 7 скликання від 2016 року  ГО "ТЕЙВАЗ" включено до Вінницької обласної координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання. Ця комісія представила гарний проект національно-патріотичного виховання, який Микола Ляхович з Мінмолодьспорту України рекомендує брати за основу при розробці таких програм в інших областях. Вінницька обласна рада, що відбулася 20 грудня 2016 року, включила учасників Всеукраїнського марафону (в їх числі ГО "ТЕЙВАЗ") до програми патріотичного виховання молоді на 2017-2020 роки.(додаток4, пункт 1.1)