Громадська організація "ТЕЙВАЗ"
Новини

Загадковий та мандрівний Холодний Яр

Трояни
Загадковий та мандрівний  Холодний Яр

з 24 по 26 листопада 40 юнаків та юначок зі всієї України до яких приєднались і учасники громадського об’єднання Трояни пройшли більше 70 км, відвідавши найвизначніші пам'ятки Холодного Яру, що в Чигиринському районі на Черкащині

Урочисте відкриття мандрівного табору відбулось у Чигирині на Замковій горі біля пам'ятника на честь визвольної війни 1648 – 1654 років. Після цього учасники завітали у резиденцію Богдана Хмельницького.

Далі молодь рушила до с. Суботів, де учасники табору відвідали Іллінську церкву - родову усипальницю славного гетьмана України Богдана Хмельницького. Також учасники завітали в етнографічний комплекс «Зерноленд». В Медведівці відвідали місцевий краєзнавчий музей, де зберігаються пам'ятки про гайдамак та упівців. Відвідали Мотронинський монастир, що знаходиться поблизу села Мельники, побачили Гайдамацький став, в якому освячували свою зброю визволителі українського народу, відвідали меморіал героям Холодного Яру, побували на місці останньої битви з більшовиками на чолі з головним отаманом Холодного Яру Василем Чучупакою.

За підрахунками організаторів, загальна частина маршруту урочищем «Холодний Яр» склала понад 70 кілометрів. Після завершення маршруту учасники всеукраїнського мандрівного табору «Холодний Яр-2017» отримали приємні подарунки на згадку про захід.

 

Відео по темі
Вбудована мініатюра для Мандруємо Холодним Яром
Мандруємо Холодним Яром
Фото по темі
Кількість переглядів: 5